Przedstawiciel handlowy

Dla naszego klienta, posiadającego największą sieć hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia we wschodniej i centralnej Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko Przedstawiciela handlowego na teren woj. lubelskiego.

Obowiązki:
• obsługa klientów, głównie instalatorów, firm wykonawczych, dystrybucji i rynku inwestycyjnego
• ofertowanie, sprzedaż, koordynacja dostaw, nadzorowanie należności
• budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• realizowanie założonych planów sprzedażowych

Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży
• umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
• łatwość nawiązywania kontaktów handlowych
• operatywność i aktywność w działaniu
• orientacja na wynik i wysoki poziom motywacji do pracy
• prawo jazdy kat. B
• dodatkowym atutem będzie: znajomość rynku elektrotechnicznego, wykształcenie elektryczne lub pokrewne

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz Najlepszy system premiowania PH w branży elektrotechnicznej w 2017r.
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy
• możliwość rozwoju kariery zawodowej
• rozwój wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez firmę lub producentów asortymentu elektrotechnicznego
• dużą samodzielność działania
• narzędzia do pracy mobilnej: samochód służbowy, laptop, telefon.

Data dodania: 17/01/2018